Hinnakiri

 

Periood (tund)Hind (EUR)
1-310 €
3-615 €
6-1617 €
16-2420 €
Iga järgnev päev18 €
Mark ja mudelKandevõime
Tiki Treiler CP-300L (plastikkaanega)715
Tiki Treiler B-275P  (kõrgendatud poordiga 56cm)509

 

Tingimused

Maksmine

Maksmine toimub enne rendiperioodi sularahas või 2 päeva enne renti arvega. Broneerimise puhul maksab klient ette 20 % rendihinnast ja ülejäänud raha haagise kättesaamisel vahetult enne rendiperioodi algust. Rendihinna sees on haagise liikluskindlustus. Kui tagastatakse kokkulepitust hiljem, siis rakendatakse vastavalt hinnakirjale tunni tariifi. Eraisiku puhul on nõutav deposiit, mis tagastatakse rendiperioodi lõppedes juhul, kui ei ole tekkinud pretensioone (nt. kindlustusjuhtum, pesemata haagis). Tagastades haagise väljaspool kaupluse lahtioleku aega lisandub 10 EUR.

Dokumendid

Vajalikeks dokumentideks on ID-kaart või juhiload, mille koopiad jäävad Atlante OÜ-le. Juhiload peavad olema ladina tähestikus. Vastasel juhul on nõutav rahvusvaheliste lubade olemasolu. Juriidilistel isikutel on vajalik allakirjutaja pass, ID-kaart või juhiluba ja vajadusel firma volitus.

Puhtus

Haagis on rentijale üle andes puhas ja tehniliselt korras. Pesemata haagise tagastamisel tuleb rentnikul tasuda välispesu eest 5 EUR.

Rentniku vastutus

Rendiautole ja lisavarustusele tekitatud vigastuste, samuti auto varguse eest kannab rentnik täielikku vastutust.

Parkimine

Haagisele saadavad parkimistrahvid tuleb tasuda koheselt. Parkimistrahvide mittetasumisel lisandub kohtutäituri ja Atlante OÜ menetlustasu 100 EUR.

Lisainfo 510 0555, romer@atlante.ee